2021-2022 SEZONU “EROL AKSU” SÜPER AMATÖR FUTBOL LİGİYLE BAŞLIYOR

Covit 19 pandemisi nedeniyle yaklaşık  20 aydır oynatılamayan amatör futbol ligleri 14 Kasım 2021 tarihinde “EROL AKSU” Süper amatör ligi müsabakalarıyla başlıyor.

Büyük bir özlem ve heyecanla sahalara tekrar dönmek için aralıksız çalışmalarını sürdüren kulüplerimiz, bütün ekonomik ve sosyal zorlukları aşarak genç sporculara ve camialara unutulmaz heyecanlar yaşatmanın gayreti içerisindeler.

Covit-19 pandemisi nedeniyle  aramızdan zamansız  ayrılan Yeniyolspor kulübümüzün önceki dönem efsane Başkanı “EROL AKSU” adıyla oynatılacak Süper amatör lig müsabakalarında kendisini yad ederken hem sevgi hemde amatöre vermiş olduğu hizmetlerden dolayı minnet duygularımızı ifade etmiş olacağız.

2021-2022 Futbol sezonunda amatör liglere katılarak genç sporcularımıza bir nefes olan, sağlıklı ve spor ahlakıyla bir nesil yaratma yolunda çaba ve gayretlerini esirgemeyen kulüp yöneticilerimize, antrenörlerimize, hakemlerimize, saha komiserlerimize, futbolcularımız ve tüm paydaşlarımıza üstün başarı diler, kazananın başta dostluk, Giresun ve Ülke futbolunun olmasını temenni ederiz.

ASKF YÖNETİM KURULU