2023-2024 FUTBOL SEZONU AV.KADİR MADEN SÜPER AMATÖR LİGİ BAŞLADI

Aramızdan genç yaşta zamansızdan ayrılan Boztekkespor Kulübü kurucu Başkanı aynı zamanda Federasyonumuz geçmiş dönem yönetim kurulu ve Onur kurulu üyesi değerli kardeşimiz Av. Kadir MADEN’in ismi Federasyonumuzun önerisi ile Türkiye Futbol Federasyonunun uygun görüşü doğrultusunda “2023-2024 Futbol Sezonu  AV.KADİR MADEN Süper Amatör Ligi”  olarak tescil edilmiş ve 15 Ekim 2023 tarihinde yapılan açılış töreni ile lige start verilerek  yeni sezon başlamıştır.

Sezon açılış törenine merhum Kadir MADEN’in eşi, kızları ve akrabaları, Giresun Belediye Başkanı Av.Aytekin ŞENLİKOĞLU, Giresun Baro Başkanı Av.Soner KARADEMİR ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Spor Şube Müdürleri Halil DEMİREL ve Ömer Faruk TATLI, İl Disiplin Kurulu Başkan V. Av.Ahmet AK, İl Hakem kurulu Başkanı Mürvet SEZER,  ASKF Başkanı Sinan IŞIK, ASKF Genel Sekreteri Erkan HACAK, ASKF Örgütlenme Sekreteri M.Kenan EKİZOĞLU, Tesisler Sekreteri Ali YAKARIŞIK ve Futbol İl Temsilcisi Mustafa KASAP katıldı.

ASKF Başkanı Sinan IŞIK,  merhum Kadir MADEN ile ilgili yaptığı açılış konuşması sonrası,  Giresun Belediye Başkanı Av.Aytekin ŞENLİKOĞLU  merhum Kadir MADEN^’in eşine günün anısına plaket ve çiçek takdim etmiş ve daha sonra Süper Amatör ligde  Sökenspor. Doğankentspor müsabakası öncesi takım kaptanları ile müsabaka hakemlerine çiçek takdim edilerek yeni sezon için başarılar dilenerek tören tamamlanmıştır.