GİRESUN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN MALZEME YARDIMI

Giresun Belediye Başkanlığı tarafından merkez İlçede faaliyet yapan futbol tescilli 22 amatör spor kulübüne, kulüp başına 18 adet olmak üzere toplam 396 takım antrenman eşofman yardımı dağıtım töreni Giresun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Dr.Hakan Gülenç toplantı salonunda yapıldı.
Törene Giresun Belediye Başkanı Aytekin ŞENLİKOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Osman ÖDEN, Giresun Gençlik ve spor İl Müdürü Hasan BULUT, Spor Şube Müdürü Halil DEMİREL, Belediye meclis üyeleri ve kulüp temsilcileri katıldı.
Törende açılış konuşmasını Giresun ASKF Başkanı Sinan IŞIK yaparak, yapılan yardımların amatörler için çok değerli olduğunu, yaklaşan kış günlerinde sporcuların daha iyi koşullarda spor yapmasını sağlayacağını, önümüzdeki süreçte daha önemli projelerle İlimiz sporuna hizmet beklentilerinin olduğunu belirterek, yapılan yardımlar için teşekkür etti.
Belediye Başkanı Aytekin ŞENLİKOĞLU söz alarak, göreve geldiğimizde verdiğimiz sözleri bir bir hayata geçirdiklerini, bu anlamda en fazla önem verdiğimiz alanlardan birinin amatör spor olduğunu belirterek, Giresun Belediyesi olarak spora ve sporcularımıza olan desteğin devam edeceğini belirti. Konuşma sonrası ASKF Başkanı Sinan IŞIK, Belediye Başkanı Aytekin ŞENLİKOĞLU’na plaket takdim etti.
Tören, kulüp temsilcilerine malzemelerin teslimi ile sona ermiştir.

  • Haberler