GİRESUN BELEDİYESİNDEN SPOR MALZEMESİ YARDIMI YAPILDI

Giresun Belediye Başkanlığı tarafından Giresun Merkez İlçede faaliyet gösteren amatör futbol takımlarına eşofman dağıtım töreni yapıldı.
Giresun Amatör Spor Kulüpleri Dr.Hakan Gülenç toplantı salonunda yapılan törene Giresun Belediye Başkanı Kerim AKSU ile Belediye Meclis üyeleri ile kulüp temsilcileri katıldı.
Giresun ASKF Başkanı Sinan IŞIK yaptığı konuşmada; Giresun Belediye Başkanı Kerim AKSU’nun görev yaptığı dönem içersinde her zaman amatörün yanında olduğunu, kulüplerin ihtiyacı olan eşofman takımları Giresun Belediye tarafından temin ederek bugün dağıtımını yapılmasından duyduğu memnuniyeti belirterek, geçtiğimiz günlerde de yine Belediye tarafından amatör kulüplere motorin yardımı yapıldığını söyleyerek teşekkür etti.
Söz alan Giresun Belediye Başkanı Kerim AKSU; kendisinin de önceden çeşitli kulüplerde amatör olarak futbol oynadığını, amatör kulüplerinin yaşadığı sıkıntıları bildiğini, yaptıkları bu yardımların dışında bireysel sporculara, okul takımlarına, profesyonel alt yapı takımlarına da yardım yaptıklarını belirterek, bundan böyle çeşitli semtlerde spor alanları yaparak hizmete devam edeceğini belirtti.
Giresun ASKF Başkanı Sinan IŞIK, Belediye Başkanı Kerim AKSU’ya amatöre yaptığı katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Belediye Başkanı Kerim AKSU’da ASKF Onursal Başkanı Mehmet GÜNGÖR’e bugüne kadar amatör spora yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Merkez İlçede faaliyet gösteren 19 amatör futbol takımına 340 adet eşofman takımı kulüp temsilcilerine Belediye Başkanı Kerim AKSU tarafından teslim edilerek tören tamamlanmıştır.