GİRESUNSPOR KULÜBÜ BAŞKANI SAYIN MUSTAFA BOZBAĞ FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa BOZBAĞ ile beraberinde Başkan Vekili İbrahim ÖZKUL, Asbaşkan Ercan PAMUK, Basın sözcüsü Bahattin KURT Federasyonumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Giresunspor Başkanı Mustafa BOZBAĞ; Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun İlimizde yapmış olduğu hizmetlerden memnunluk duyduğunu belirterek, yeni yönetim kurulunun çok daha başarılı olacağı inancının tam olduğunu belirterek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
ASKF Başkanı Sina IŞIK; yönetim kurulu olarak genç ve hedefi olan bir yönetim kadrosu ile yola çıktıklarını, amaçlarının Giresun’da amatör sporun gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayacaklarını belirtti.
Ziyaret sonrası Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa BOZBAĞ günün anısına imzalı Giresunspor formasını ASKF Başkanı Sinan IŞIK’a takdim etti, ASKF Başkanı Sinan IŞIK’ta Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa BOZBAĞ’ya ASKF logolu plaket takdim ederek iyi dilek temennisinde bulunularak toplu resim çektirildi.
Ziyaret sırasına Giresun ASKF Genel sekreteri Erkan HACAK, Yönetim kurulu üyeleri Halil DEMİREL, Osman ÖDEN, Ali YAKARIŞIK, Mustafa KASAP, Hasan ALMALI, Eyüp ARSLAN ile Denetim kurulu üyesi Murat MEMİŞ hazır bulundu.