TASKK 41.BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun 41.Başkanlar kurulu Antalya’da 06 Nisan 2019 Cumartesi toplandı. Toplantıta Giresun ASKF Genel Başkanı M.Sinan IŞIK ile Giesun ASKF Başkanlığını bırakan Mehmet GÜNGÖR katıldı. Toplantının açılış konuşmasını Genel Başkan Ali DÜŞMEZ yaparak, yapılan çalışmlar hakkında bilgi verdi ve yeni sezonda amatör liglerde yapılması düşünülen değişiklikleri anlattı. Konuşmasının sonunda Giresun eski ASKF Başkanı Mehmet GÜNGÖR’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı plaket verdi.
Toplantıya Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet BAYKAN’da iştirak ederek bir konuşma yaptı. Konuşmasında Türkiye’de son 10 yılda 500 yeni futbol sahası, 300 salonu, 78 yüzme havuzu, 300 Gençlik Merkezi binası yaptıklarını belirterek, 2020 Tokyo Olimpiyatlarında en fazla madalyayı alacak Ülke olacaklarını, bu amaçla çalıştıklarını söyledi.
Toplantının öğleden sonra bölümünde İllerden gelen ASKF Başkanlarının talep ve arzuları yaşanan sorunlar dinlenerek, gerekli değerlendirmeler yapılarak toplantı tamamlandı.