TASKK GENEL KURULU YAPILDI

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) 18’inci Olağan Genel Kurulu, 16 Ekim 2021 tarihinde Ankara’da bir otelde gerçekleştirildi. Genel kurulun divan başkanlığını Spor Hizmetleri Genel Müdürü ve TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan, divan başkan yardımcılığını Cafer Geyik, yazman üyeliklerini Meral Taşpınar ve Hakkı Ekşioğlu yaptı.

Ali Düşmez genel kurulda yaptığı açılış konuşmasında, konfederasyonun 4 yıllık süre içinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Konfederasyonun Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, bakanlık bünyesindeki spor federasyonları ve spor taban birlikleri ile ilişkileri konusunda bilgi veren Düşmez, yeni dönemde amatör sporlara yapacakları katkılar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Genel kurulda TFF Amatör İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Vekili ve Konfederasyon Genel Başkan Vekili Adnan Ersan’ın Türkiye Futbol Federasyonundan emekli olması nedeniyle Genel Başkan Ali Düşmez tarafından kendisine hediye takdim edilmiştir.

662 delegenin katılımı ile yapılan genel kurulda oy kullanan delegelerin tamamının oyunu alan Ali Düşmez yeniden TASKK Genel başkanı seçilmiş, TASKK yönetim kurulunda Giresun ASKF Başkanı M.Sinan IŞIK’ta yer almaktadır.

TASKK yönetim kurulunu kutlar, yeni dönemde üstün başarılar dileriz.

ASKF YÖNETİM KURULU