YÖNETİM KURULUMUZ SAYIN VALİMİZ ÜNLÜ’YÜ ZİYARET ETTİ

Federasyon yönetim kurulumuz Giresun Valisi Sayın Enver ÜNLÜ’yü ziyaret etti. Ziyarette yönetim kurulu üyelerimizin yanı sıra Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan BULUT’ta yer aldı.

ASKF Genel Başkanı Sinan IŞIK, pandemide duran sportif faaliyetlerin yeniden başlatılabilmesi için yapılacak çalışmalar,  amatör kulüplerimizin yaşadığı sorunlar ve çözüm yolları, spor kulüplerimizin  malzeme ihtiyaçlarının temini, taban bitlikleri için yapılması planlanan amatör  evinin amacı ve bu konuda gerekli destek ve katkı talep edilmiştir.

Sayın Valimiz Enver ÜNLÜ, pandemiden tüm toplumun etkilendiğini, özellikle gençlerin kısıtlanmalar nedeniyle bir çok etkinlikten uzak kaldığı, sağlıklı nesillerin yeniden kazanılması için çok kısa süre içerisinde sportif faaliyetlerin başlatılmasını, tüm spor tesislerinin açık tutulması ve her türlü imkanın sağlanması yönünde Gençlik ve Spor İl Mürürümüze gerekli talimatları vererek, amatör spor kulüplerimizin  ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtmiştir. Karşılıklı iyi niyet ve temennisiyle görüşme sonlandırılmıştır.